Przyjazny i energiczny Beagle

przyjazny_i_energiczny_beagle.jpg

Beagle to niewielkie psy, o charaktestycznym, pomarańczowo-czarno-białym ubarwieniu i zwisających, długich uszach. Rasa ta odznacza się niezwykłą energicznością. Pies czuje się najlepiej, gdy może pobiegać po lesie lub przynajmniej wyszaleć się na przydomowych ogródku. Minimum aktywności w tym wypadku to godzinny spacer każdego dnia. O sportowy charakter życia psa trzeba zadbać m.

in. dlatego, by zwierzak nie popadł na psią odmianę otyłości. Gdy beagle siedzi zbyt długo w domu zaczyna się objadać, a to prowadzi do szeregu innych chorób. Kłopotliwe są również uszy psów beagle. Nie są one zbyt dobrze wietrzone, z powodu swojego kształtu, co prowadzi do zapalenia bakteryjnego.

https://adob.com.pl/produkty/podzial-wedlug-skladnikow/ Jeżeli chcesz aby twój pupil wygladał ładnie kup owijki dla konia

Beagle są bardzo przyjazne. Do tego stopnia, że nie nadają się do obrony mieszkania. W razie włamania pies mógłby radośnie powitać złodzieja. Z drugiej strony, beagle jest dobrym wyborem dla właścicieli, którzy uwielbiają ruch na świeżym powietrzu i chętnie pobawią się z pupilem. Duża dawka aktywności sprawi, że pies poczuje się spełniony.

http://www.agrifirm.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *