Przyjazny i energiczny Beagle

przyjazny_i_energiczny_beagle.jpg

Beagle to niewielkie psy, o charaktestycznym, pomarańczowo-czarno-białym ubarwieniu i zwisających, długich uszach. Rasa ta odznacza się niezwykłą energicznością. Pies czuje się najlepiej, gdy może pobiegać po lesie lub przynajmniej wyszaleć się na przydomowych ogródku. Minimum aktywności w tym wypadku to godzinny spacer każdego dnia. O sportowy charakter życia psa trzeba zadbać m.

in. dlatego, by zwierzak nie popadł na psią odmianę otyłości. Gdy beagle siedzi zbyt długo w domu zaczyna się objadać, a to prowadzi do szeregu innych chorób. Kłopotliwe są również uszy psów beagle. Nie są one zbyt dobrze wietrzone, z powodu swojego kształtu, co prowadzi do zapalenia bakteryjnego.

www.rostowski.info Jeżeli chcesz aby twój pupil wygladał ładnie kup owijki dla konia

Beagle są bardzo przyjazne. Do tego stopnia, że nie nadają się do obrony mieszkania. W razie włamania pies mógłby radośnie powitać złodzieja. Z drugiej strony, beagle jest dobrym wyborem dla właścicieli, którzy uwielbiają ruch na świeżym powietrzu i chętnie pobawią się z pupilem. Duża dawka aktywności sprawi, że pies poczuje się spełniony.

www.szanty.rzeszow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *