Mini torebki – na co dzień i na imprezy

W ostatnich latach, wśród dodatków królują duże torby. Podbiły one serca wielu kobiet głównie dzięki swojej funkcjonalności – bez problemu pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy, a tych jak wiemy, panie mają czasem całkiem sporo. W niektórych sytuacjach jednak, duża torba staje się niepotrzebna, a nawet uciążliwa.

Dobrze wtedy zamienić ją na mini torebkę. Na co dzień najlepiej sprawdzą się niewielkie modele na długich paskach, przypominające wręcz saszetki. Będą one idealne na spacer, wyjście do kina czy w innych sytuacjach, gdy potrzebujemy tylko kilku niezbędnych rzeczy takich jak portfel, telefon i dokumenty.

Torebki na paskach, które bez problemu przełożymy przez ramię, sprawdzą się także doskonale na imprezy w klubie – nie będą przeszkadzały nam w tańcu, a wszystkie rzeczy pozostaną przy nas. Drugą, klasyczną wersją mini torebek są kopertówki – doskonały dodatek do eleganckich sukienek, które zakładamy na przyjęcia, śluby czy inne ważne uroczystości. Pamiętajmy, że torebka, nawet ta najmniejsza, ma nie tylko pomieścić potrzebne nam rzeczy.

Dzięki niej, np. decydując się na oryginalny kolor, możemy zupełnie zmienić charakter całego stroju.

https://jerryshepherd.com/pl/