Cavalier King Charles Spaniel

cavalier_king_charles_spaniel.jpg

Cavalier King Charles Spaniel to jedna z najbardziej przyjaznych ras. Pies kocha kontakt z ludźmi oraz innymi zwierzętami. Dzięki temu nadaje się świetnie do mieszkań, w których nie będzie jedynym pupilem. Cavaliery potrafią także dostosować się do różnych warunków bytowych.

Mogą żyć zarówno na wsi, gdzie nie brakuje otwartych przestrzeni i świeżego powietrza, jak i w mieście, gdzie większość czasu spędzą w domu. Kiedy jednak już spędzają czas razem z właścicielem, ich ulubioną rozrywką jest leżenie na kolanach i przymilanie się do opiekuna. Cavalier King Charles Spaniel uwielbiają pieszczoty. Opiekunowie cavalierów powinni pamiętać o tym, by zawsze zapewnić pupilowi odpowiednią dawkę głaskania.

To klucz do szczęścia przedstawicieli tej rasy. Psy dobrze czują się również w towarzystwie dzieci. Nadają się świetnie również do towarzystwa dla osób starszych. Jako że nie muszą spędzać zbyt wiele czasu na dworze, nawet dziadek lub babcia będą w stanie zapewnić psu wystarczającą ilość dziennych spacerów.

www.kpozpr.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *